Sprzedaż udziału w nieruchomości

Sprzedaż udziału w nieruchomości – czy jest możliwa? Tak. Zgodnie z art. 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem, nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział. Współwłaścicielami nieruchomości zazwyczaj zostajemy mimo woli.Najczęściej jest to następstwo rozwodu Read More …