SKUP NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy skup nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją.
W ramach prowadzonej działalności oferujemy Państwu pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.
Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli nieruchomości z niestandardowymi problemami. Indywidualnie dobieramy optymalne rozwiązanie i wspólnie z klientem opracowujemy strategię transakcji dostosowaną do osobistych potrzeb klienta.
Płatności dokonujemy w dniu aktu przeniesienia własności lub po podpisaniu umowy przedwstępnej w wybranej przez Państwa formie: gotówką bądź przelewem.

Jako że nie sposób opisać wszystkich zagadnień, z jakimi na co dzień się mierzymy, zapraszamy do przesyłania zapytań lub przedstawienia problemu w bezpośredniej rozmowie.
Gwarantujemy szybkie ustalenie stanu prawnego Państwa nieruchomości. Każdy z naszych  współpracowników jest wszechstronnie przygotowany do pomocy w skomplikowanych i niecodziennych sprawach.
Obsługą całej transakcji zajmą się kompetentne osoby, na co dzień zmagające się z problemami prawnymi dotyczącymi nieruchomości.

Sprzedaż udziału w nieruchomości – jeśli dysponujecie Państwo udziałem w nieruchomości oferuję jego odkupienie. Zgodnie z art. 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział. Od 1-99%. Więcej informacji na temat możliwości sprzedaży udziału w nieruchomości uzyskacie Państwo klikając w link: https://skupnieruchomoscipolska.pl/warto-wiedziec/

Skup nieruchomości –  Oferujemy skup nieruchomości z każdym problemem. Od kilkunastu lat zajmujemy się obsługa i zarządzaniem niestandardowymi nieruchomościami. Oferujemy skup nieruchomości: ze służebnością, z lokatorami, z dożywociem, z zadłużeniem, z nieuregulowanym stanem prawnym i wszelkimi innymi nietypowymi problemami.

Rozwiązania dla seniorów – często jedynym majątkiem starszych osób, utrzymujące się z niewielkiej emerytury ich jest własne mieszkanie, niejednokrotnie duże na utrzymanie których ich nie stać. Perspektywa sprzedaży lokalu, szukania na rynku mniejszego i urządzania go na nowo jest dla ludzi starych przerażająca. Umowa dożywocia jest jednym z lepszych rozwiązań umożliwiającym zabezpieczenie zwłaszcza dotychczasowego właściciela nieruchomości. Oferuję zawarcie umowa sprzedaży z zastrzeżeniem służebności dożywotniego mieszkania lub zawarcie umowy dożywocia.

Skup nieruchomości standardowych – Jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży standardowej nieruchomości, oferuję do 70 % ceny rynkowej oraz pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i sprawne przeprowadzenie procesu transakcji.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości – poza odkupieniem oferowanej nieruchomości mogę zaoferować pośrednictwo w sprzedaży lub przekazać ofertę współpracującym inwestorom.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę, która nie ogranicza się jedynie do zakupu Państwa nieruchomości, gwarantujemy pomoc i wsparcie również po zakończonej transakcji.