Oferta

Oferta Skup Nieruchomości Polska

Nasza specjalizacja to przede wszystkim skup nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną. Dlatego nasz oferta skierowana jest głównie do właścicieli nieruchomości, którzy mają problem z jej sprzedażą. Znalezienie klienta na zakup mieszkania z najemcą czy wpisaną służebnością jest praktycznie niemożliwa.  Problem pojawia się również przy sprzedaży udziału w nieruchomości.

Skup udziałów w nieruchomościach

Jeśli dysponujecie Państwo udziałem w nieruchomości oferujemy jego odkupienie. Zgodnie z art. 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział.  Więcej informacji na temat możliwości sprzedaży udziału w nieruchomości uzyskacie Państwo klikając w link: Sprzedaż udziału

Skup nieruchomości 

Nasza oferta to także skup nieruchomości za gotówkę. Od kilkunastu lat zajmujemy się obsługa i zarządzaniem niestandardowymi nieruchomościami. Dlatego oferujemy przede wszystkim skup nieruchomości trudnych: skup nieruchomości ze służebnością, skup nieruchomości z lokatorami,  skup nieruchomości z dożywociem, skup nieruchomości z zadłużeniem, z nieuregulowanym stanem prawnym i wszelkimi innymi nietypowymi problemami.

Rozwiązania dla seniorów

Często jedynym majątkiem starszych osób, utrzymujących się z niewielkiej emerytury  jest własne mieszkanie na utrzymanie którego ich nie stać. Ponieważ perspektywa sprzedaży lokalu, szukania na rynku mniejszego i urządzania go na nowo jest dla ludzi starszych przerażająca, warto poszukać innego rozwiązania. Najlepszym rozwiązaniem jest  zatem zawarcie umowy sprzedaży z zastrzeżeniem służebności dożywotniego mieszkania lub zawarcie umowy dożywocia. Umowa dożywocia jest również jednym z lepszych rozwiązań umożliwiającym zabezpieczenie dotychczasowego właściciela nieruchomości. Umowa dożywocia została szczegółowo opisana w jednym z naszym artykułów.

Skup nieruchomości za gotówkę

Jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży standardowej nieruchomości, oferuję do 70 % ceny rynkowej oraz pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i sprawne przeprowadzenie procesu transakcji. Ponieważ dysponujemy gotówką, gwarantujemy szybką i bezpieczną  transakcję. Skup nieruchomości to najlepsze rozwiązanie dla osób chcących szybko ale zarazem bezpiecznie sprzedać swoją nieruchomość.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Poza odkupieniem nieruchomości mogę zaoferować także pośrednictwo w sprzedaży lub przekazać ofertę współpracującym inwestorom. Usługi Skup Nieruchomości Polska nie ograniczają się tylko do zakupu nieruchomości.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu profesjonalną obsługę, która nie ogranicza się jedynie do zakupu Państwa nieruchomości, lecz gwarantujemy również pomoc i wsparcie  po zakończonej transakcji.