Skup nieruchomości za gotówkę

Skup Nieruchomości

Skup nieruchomości – to rodzaj usługi skierowany do osób którym zależy na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości. Oferując szybki zakup nieruchomości firmy gwarantują pomoc w zgromadzeniu wszelkich dokumentów. Od zgłoszenia nieruchomości do finalnego wpłynięcia środków na konto mija niecały tydzień. Sprzedaż odbywa się bezproblemowo i błyskawicznie, związane jest to jednak z ceną, która jest o  20-30 % niższa od ceny, jaką właściciel dostałby na rynku.

Określenie Ceny przez skup nieruchomości

Nieruchomość jest ekspresowo wyceniana na podstawie podanych parametrów nieruchomości. Otrzymamy warunki zakupu oraz wykaz niezbędnych dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji. Skup nieruchomości charakteryzuje się  szybkim przebiegiem procesu sprzedaży oraz gwarancją otrzymania gotówki w ekspresowym  czasie. Korzystając z usług firm oferujących skup nieruchomości mamy gwarancję sprzedaży nieruchomości w kilka dni.

Oszczędność Czasu

Oferta skupu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Tempo życia Polaków, chroniczny brak czasu oraz chęć szybkiego załatwiania spraw, bez zbędnych komplikacji i kłopotliwych  formalności sprawia, że oferty firm oferujących skup nieruchomości cieszą się dużą popularnością.

Problemy prawne i lokatorskie

Poza ekspresowym zakupem nieruchomości, firmy oferujące usługę często specjalizują się w rozwiązywaniu problemów prawnych i lokatorskich. Dlatego możemy również sprzedać  nieruchomości, które mają nieuregulowany stan prawny, są obciążone służebnością, posiadają zadłużenie lub zamieszkiwane są przez niechcianych lokatorów. Możliwa jest również sprzedaż udziałów w nieruchomości lub skup nieruchomości z dożywociem

Wymagane informacje

Proces przebiegu transakcji jest uproszczony. Kontaktując się z profesjonalną firmą, która oferuje ten rodzaj usługi mamy gwarancję otrzymania dokładnych wytycznych jak będzie wyglądać procedura sprzedaży. W pierwszej kolejności należy podać podstawowe parametry nieruchomości takie jak:

  1. Rodzaj nieruchomości
  2. Lokalizację
  3. Powierzchnię
  4. Rok budowy
  5. Stan techniczny
  6. Stan prawny
  7. Formę własności
  8. Numer księgi wieczystej
  9. Zdjęcia nieruchomości

Po telefonicznym bądź mailowym przekazaniu powyższych informacji, otrzymujemy wstępną wycenę.

Analiza nieruchomości

Wykwalifikowani pracownicy po dogłębnej analizie  wskażą jakie są niezbędne dokumenty do sprzedaży. W przypadku braku kompletu dokumentów, aby mieć gwarancję dokonania transakcji, możemy podpisać umowę przedwstępnej oraz otrzymać zadatek. Podobnie jest w przypadku nieruchomości z zadłużeniami – zawieramy umowę przedwstępną aby spłacić zadłużenie oraz zgromadzić odpowiednie dokumenty.

Idealna oferta

Zakup nieruchomości za gotówkę dokonywany jest przez firmy inwestycyjne, które dysponują wystarczającym kapitałem, zwłaszcza w postaci wolnych środków pieniężnych. Obsługą całej transakcji zajmują się wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu proces przebiega bezproblemowo.