Skup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości polska

SKup nieruchomości Wrocław

Skup nieruchomości Wrocław

Oferujemy skup nieruchomości Wrocław jako najlepsze rozwiązanie dla klientów, którym zależy na komfortowej i szybkiej sprzedaży nieruchomości. Dolny Śląsk to rynek na którym bardzo prężnie działamy oferując natychmiastową pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów. Transakcje przez nas oferowane są przeprowadzane szybko, bez zbędnych formalności z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa. Gwarantujemy pomoc w całej procedurze, informując jakie dokumenty są potrzebne do sporządzenia umowy sprzedaży oraz gdzie należy się po nie zgłosić. Nie musimy oglądać nieruchomości osobiście – wystarczy nam dokumentacja fotograficzna i wgląd w dokumentację. Dzięki temu wyceny dokonujemy już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.  Są to działania dzięki którym transakcja dokonywania jest w ciągu kilku dni.

Skup nieruchomości z problemami Wrocław

Specjalizujemy się trudnych przypadkach związanych z nieruchomościami. Posiadamy sztab wyspecjalizowanych pracowników, którzy pomagają w całej procedurze. Ich wiedza i doświadczenie mają realny wpływ na szybkość rozwiazywania problemów.  Z naszej oferty korzystają osoby które posiadają nieruchomość obciążoną służebnością lub są zainteresowania zawarciem umowy o dożywocie. Nasz skup nieruchomości z problemami to gwarancja bezpiecznej transakcji przy jednoczesnej ekspresowej finalizacji.

Skup nieruchomości z lokatorami Wrocław

Z różnych zdarzeń losowych może się zdarzyć, ze nasz lokal zostanie zajęty przez  lokatorów, którzy nie chcą się wyprowadzić. Często są to członkowie rodziny bez tytułu do lokalu, którym użyczyliśmy mieszkanie lab dom albo byli małżonkowie. Zdarzają się również problemy z najemcami, którzy po zakończonej umowie najmu, przestają płacić czynsz i nie chcą opuścić lokalu. Są to niekomfortowe sytuacje, w których właściciel mieszkania pozbawiony posiadania swojej własności zmuszony jest do podjęcia zdecydowanych kroków aby odzyskać własność. Klienci tacy, korzystają z usług Skupu nieruchomości aby w komfortowy sposób, pozbyć się kłopotliwej nieruchomości a tym samym odzyskać gotówkę zamrożoną w nieruchomości z której nie można korzystać ani czerpać pożytków a jedynie ponosząc koszty utrzymania nieruchomości.

Skup udziałów w nieruchomościach Wrocław

Klientom którzy weszli w posiadanie udziału w nieruchomości oferujemy jego odkupienie.  Wiemy, że współwłasność bywa problematyczna. Najczęściej współudziałowcami stajemy się wbrew woli, nabywając go w spadku albo w wyniku rozwodu. Porozumienie się z rodziną lub byłym współmałżonkiem bywa nielada wyzwaniem. Zaś sądowe zniesienie współwłasności jest czasochłonne oraz kosztowne. Dlatego w swojej ofercie posiadamy skup udziałów w nieruchomości Wrocław – skierowaną do mieszkańców Miasta jak i pobliskich miejscowości. Działamy na terenie całego województwa oferując odkupienie udziałów każdej wielkości. Kupujemy również udziały w kamienicach oraz w działkach i domach na terenie całego miasta.

Skup nieruchomości z zadłużeniem Wrocław

Ponad 30 %  Polaków że odczuwało problemy finansowe przez pandemię Covid-19. Utrata płynności finansowej, wykorzystanie środków z oszczędności a niekiedy również utrata pracy spowodowały liczne problemy z terminowym regulowaniem należności.  Problemy z zapłatą czynszu czy spłatą rat kredytów niestety dotknęły wielu Polaków. Ilość licytacji komorniczych potwierdza ten fakt. Aby uniknąć czarnego scenariusza warto się zdecydować na samodzielną sprzedaż zadłużonego lokalu. Unikniemy w ten sposób  upokarzającej licytacji oraz eksmisji. Na wolnym rynku ciężko znaleźć nabywcę na zakup obciążonej nieruchomości. Natomiast nasza  firma oferuje nie tylko zakup takiej nieruchomości ale także pomoc w całej procedurze.

Jeżeli zatem zależy Państwu na bezproblemowej sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu zapraszamy do skorzystania z naszych usług.